Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myslíte si že je třeba pokračovat v těchto stránkách i po roce pauzy?
Zadáno dne 28.5.09
Po roce kdy na těchto stránkách nepřibyla ani tečka mě napadlo se podívat jak mé stránky chátrají .Ovšem opak byl pravdou  stránky mají v průměru v 6 měsících okolo 900 návštěv. Tak mě napadlo a byl bych rád ,aby jste své náměti na zlepšení našich nových www.sipkynavysluni.tym.cz posílali do fóra nebo v rubrice kontakty na icq nebo sms.Děkuji za stálou přízen administrátor stránek Josef Tylš
Příjdou velké změny?
Zadáno dne 12.7.08
Po příchodu do nového prostředí se jedná i o dalších velmi důležitých rozhodnutích. Jedna ze změn by se mohla týkat přejmenování týmu .Další velká změna bude na stránkách našeho šipkařského mužstva , které budou více na úrovni a budou mít 3 administrátory .Nové dresy jsou momentálně v jednání .Nezbývá nic jiného než doufat ,že vše dopadne dobře . Výsledek se dozvíte již brzy.

Změna hracího místa
Zadáno dne 1.6.08
Pro uzavření našeho domácího prostředí restaurant New End .Se stěhujeme do Restaurace Na Výsluní .Na stejném místě se hraje Radopex cup každý čtvrtek od 18:30 . Mapu kde nás najdete přikládám ZDE .

O páté příčce rozhodlo skóre
Zadáno dne 20.5.08
Závěrečný zápas rozhodnul ,že Znouze si i letos odnese pohár v ligové soutěži. O zisk druhého poháru Znouze nastoupila proti v té době třetímu DC U Námořníka ,které již letos Znouze velmi těsně porazila 8:10 na soupeřově půdě. Odvetný zápas lépe opět zvládla domácí Znouze výhrou 11:7. O pátem místě ,ale ještě rozhodovalo vzájemné skóre s týme U Albíny Vysoké A. Po výhře U Abíny A 14:4 a prohře 5:13 rozdílem jedné hry v zápase si tým Znouze zajistil konečné 5.místo ,které je oceněno pohárem. Předání proběhně 23.5.08 - 25.5.08 na párty šipkařů.

Znouze zahýbala příčkama o postup
Zadáno dne 30.4.08
V úterní předehrávce 29.4.08 předposledního kola se domácí Znouzeteam utkala s celkem Na Chmelnici Úpice.Úpický tým musel bodovat ,aby potvrdil svou pozici lídra o postup a tak vše mělo být jasnou záležitostí ,protože Znouze se pohybuje na páté příčce celkového průběžného pořadí.Chmelnice místo svého potvrzení vedení si odvezla prohru 14:4 a zároveň i nejistotu postupu.Tímto výsledkem se tak naskytla možnost mít ve vlastní režii hru o postup Zifčáku Sparta Úpice A ,který si za předpokladu obou posledních vyhraných zápasů zaručí obsazení jediného postupového místa určeného pro letošní sezónu do 1.okresní ligy Trutnovska.

 První bod ve skupině o postup
Zadáno dne 23.3.08
Dne 16.3.08 se odehrálo utkání mezi místním klubem Zifčák Sparta Úpice A, která již byla pokořena jednou ve vzájemném utkání Poháru UŠO a hostím Znouzeteam. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané a také právě proto, dospělo do prodloužení.Bohužel prodloužení a pokus o 2 body dopadlo neúspěchem.

Vznik Znouzeteamu B ???
Zadáno dne 29.2.08
S největší pravděpodobností do dalšího ročníku vstoupí nový tým Znouzeteam B.
V tento moment by měl mít zatím 5 členů. Tento tým bude mít stejného předsedu jako Znouzeteam A. Tedy Petru Mikundovou, která zdárně vede tým v ročnících 06/07 a 07/08.

Začíná finálová část o postup
Zadáno dne 28.2.08
Dne 9.3.08 bude zahájena, po vcelku zdařené základní časti, finálová část o postup. Před sezonou si tým stanovil pevný cíl v žádném případě nehrát finálovou část o udržení. Nyní víme, že tento cíl je již splněn na 100% a máme tak jistotu, že příští rok nás bude čekat stejná liga jako letos. Prvním soupeřem, dle losu se stane celek A je to Kocléřov, který bude mít výhodu domácího prostředí.
Znouze potrestala svého hráče
Zadáno dne 14.2.08
Za rok a půl existence Znouzeteamu nebylo nikdy třeba sahat k osobním trestům pro hráče. Tato statistika se bohužel změnila dne 3.2.08 při zápase s Dvoračkou B, kdy hráč Josef Tylš odešel dříve ze zápasu poté co si vynutil střidání i přesto, že team byl proti.Za toto chování se rozhodnul team potrestat hráče nenasazením do základu v dalším zápase proti Vysoké Albíny. Rozhodnutí si hráč vyslechnul dne 10.2.08 v Restaurantu New End, a tak se stal prvním našim oficiálně potrestaným hráčem v historii teamu.

Rubrika Pohár UŠO
Zadáno dne 29.1.08
Z důvodů startu jarní části ligy je vytvořena rubrika Pohár UŠO, aby bylo možné sledovat jak odložený zápas 4. kola Poháru UŠO i ligy.

První oficiální SPONZOR
Zadáno dne 28.1.08
Dlouho jsme čekali a přece jenom. Po roce a půl můžeme oznámit, že naše mužstvo má prvního sponzora. Stává se jim EXE REALITY !!
Našemu sponzorovi děkujeme a doufáme ,že budeme dobře reprezentovat i jeho jméno.

Přátelské zápasy NEBUDOU!
Zadáno dne 20.1.08
V průběhu ledna nebo února mělo dojít k dvěma přátelským zápasům. Bohužel oba naši soupeři již vypadly z Poháru UŠO, ale tým Znouze stále pokračuje po zdárném vyřazení celků Rychlý Šípy, Baníku Žacléř C a Zifčák Sparta Úpice A. Z těchto důvodů jsem nucen oznámit ZRUŠENÍ OBOU ZÁPASŮ V DANÝ TERMÍN. Děkujeme za pochopení a doufáme, že časem se najde jiný hrací termín.

Přátelské zápasy

Zadnáno dne 17.12.07
V průběhu ledna nebo února se odehraje v Restaurantu New End přátelský zápas.
Tým 3.okresní ligy Krakonoš Trutnov vyzval Znouzeteam (2.okresní liga).Vše bude záležet pouze na průběhu poháru UŠO. Po vypadnutí obou týmů bude určeno přesné datum konaní.

Druhou výzvu k přátelskému utkání jsme přijali od týmu Orli Trutnov (3.okresní liga). Tento zápas se odehraje téže po vypadnutí obou týmů z poháru UŠO. Určitě se vše dozvíte včas.
Copyright ©
Josef Tylš